Bu yaz staj yapacak öğrencilerin dikkatine – Yaşar Üniversitesi

Bu yaz staj yapacak öğrencilerin dikkatine

Bu yaz staj yapacak olup UFND091 dersini almamış ya da dersten çekilmiş İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğrencilerinin dikkatine;

Zorunlu / Gönüllü Mesleki Staj yapmak isteyen öğrencilerimizin yasal olarak almaları gereken “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” bu yıl itibarıyla uzaktan eğitim modüllerini tamamlamaları ile gerçekleştirilecektir.

Eğitimler 17.04.2018 tarihi itibarıyla aktif hale gelmiş olup, eğitim için Bölüm Sorumluları/Staj Danışmanları tarafından İş Güvenliği Uzmanımız Murat Diker’e (murat.diker@yasar.edu.tr) adresine, ekte bulunan Excel formatında (Öğrenci Numaraları ile Ad Soyadı bilgileri) toplu olarak gönderilmesinden sonra öğrencilerin eğitime kayıtları yapılacaktır. Kayıtları tamamlanan öğrencilerimiz eğitime başlayabilirler.

Eğitim modüllerine başlanabilmesi için öğrencilerimizin önce “Zorunlu Mesleki Staj 2018 Ön Test” i tamamlaması gerekmektedir. Ön testin geçme notu üzerinde bir etkisi yoktur. Eğitimin etkinliğinin belirlenmesi için Ç.S.G.B. tarafından istenen bir uygulamadır.

Bu sınavı tamamladıktan sonra sırasıyla Modül 1’den Modül 5’e kadar (Toplam 5 ayrı modül) eğitim içeriklerini okuyacaklar. Tüm modüller bittikten sonra “Zorunlu Mesleki Staj 2018 Son Test” sınavını tamamlayıp, 70 puan ve üzerinde alanlar başarılı olup, eğitim sertifikasını almaya hak kazanacaklardır.

Eğitimin kapanış tarihi 31 Mayıs 2018 akşamı olacaktır.”

Yukarıda belirtilen eğitime katılabilmek için; ad-soyad ve numara bilgilerinizi 7 Mayıs 2018 – 15:00 a kadar burcin.hanci@yasar.edu.tr adresine mail ile bildirmeniz gerekmektedir.