DESIGN WEEK TÜRKİYE – Yaşar Üniversitesi

DESIGN WEEK TÜRKİYE

DWT19 RESMİ DAVET MEKTUBU

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) organizasyonu ile bu yıl dördüncüsü düzenlenen Design Week Turkey (Türkiye Tasarım Haftası), 14-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.
>
> 2016 yılından beri düzenlenen etkinlik bu yıl da birçok sergi, atölye ve paneli içerisinde barındıracak tasarımcılara, girişimcilere ve konusunda uzman kişilere ev sahipliği yapacaktır.
>
> 2018’de 27 panel ve konferans bünyesinde 80’den fazla konuşmacıyı ağırlayan Design Week Turkey, 26 sergi ve enstalasyona da ev sahipliği yapmıştır. 16 Atölye çalışmasında 100’den fazla tasarımcıyı bir araya getirmiştir. 3 günde 52.300 kişinin ziyaret ettiği etkinliğin bu yıl daha da fazla etki yaratacağı düşüncesindeyiz.
>
> Öncelikle sizleri bu organizasyonda aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağımızı belirtmek isteriz. Ayrıca, bölüm öğrencilerinin de bu etkinlikten büyük kazanımlar sağlayacağı inancındayız.
>
> Bu bağlamda, ilgili günler süresince bölüm öğrencilerinin izinli sayılması ve etkinlik katılımına teşvik edilmesi hususunu değerlendirmelerinize arz ederiz.