BAHAR DÖNEMİ
INAR 120
Proje Adı: Anlatı Yolu
Ders Adı: İç Mimarlıkta Temel Tasarım II
Ders Yürütücüleri: Dr.Öğr.Üyesi Kıvanç Kılınç (Ders & Stüdyo Koord.), Prof.Dr. Gülsüm Baydar (Stüdyo Koord.), Dr.Öğr.Üyesi Şebnem Yücel (Stüdyo Koord.), Öğrt.Gör.Christopher Ferraris, Öğrt.Gör. Aysu Püskülcü Aydın, Öğrt.Gör. Çağlar Şendikici, Öğrt.Gör. Işık Örsel İmir, Öğrt.Gör. Lale Başarır, Öğrt.Gör. Meliha Karcı Hoşyılmaz, Öğrt.Gör. Metehan Özcan, Öğrt.Gör. Pınar Kılıç, Öğrt.Gör. Sedef Akad, Öğrt.Gör. Türkan Çetin, Öğrt.Gör. Zeynep Edes, Araş.Gör. Eda Paykoç, Araş.Gör. Selin Küçük, Araş.Gör. Yasemin Oksel Ferraris
Öğrenci Adları: Ayça Türkoğlu-Doğucan Aktaş, Aysu Serter-Ece Balcı, Ayşenur Umaç-Miray Melisa Yörük, Batuhan Dolgun-Gizem Yüksel, Berca Kavani-Betül Aybüke Meral, Berkay Nalçakan-Seray Hacer Çağlar, Esra Karatepe-Ümran Aklık, Ezgi Aklan-Gizem Özgüner, İlayda Candan-Simay Erdeğer, Musa Vardar-Yiğit İnan
Proje Adı: Giyilebilir Strüktür
Ders Adı: İç Mimarlıkta Temel Tasarım II
Ders Yürütücüleri: Dr.Öğr.Üyesi Kıvanç Kılınç (Ders & Stüdyo Koord.), Prof.Dr. Gülsüm Baydar (Stüdyo Koord.), Dr.Öğr. Üyesi Şebnem Yücel (Stüdyo Koord.), Öğrt.Gör. Christopher Ferraris, Öğrt.Gör. Aysu Püskülcü Aydın, Öğrt.Gör. Çağlar Şendikici, Öğrt.Gör. Işık Örsel İmir, Öğrt.Gör. Lale Başarır, Öğrt.Gör. Meliha Karcı Hoşyılmaz, Öğrt.Gör. Metehan Özcan, Öğrt.Gör. Pınar Kılıç, Öğrt Gör. Sedef Akad, Öğrt.Gör. Türkan Çetin, Öğrt.Gör. Zeynep Edes, Araş.Gör. Eda Paykoç, Araş.Gör. Selin Küçük, Araş.Gör. Yasemin Oksel Ferraris
Öğrenci Adları: Aysu Serter–Gizem Özgüner, Ayşenur Umaç–Betül Aybüke Meral, Berca Kavani–Miray Melisa Yörük, Berkay Nalçakan–Seray Hacer Çağlar, Burak Ufuk Özden–Buse Yalçın, Esra Karatepe–Ümran Aklık, Işıl Biçen–Nevin İzem Keleş, İlayda Candan–Simay Erdeğer, İrem Uğurlu–Selin Sukar
Proje Adı: Sihirli Güçler
Ders Adı: İç Mimarlıkta Temel Tasarım II
Ders Yürütücüleri: Dr.Öğr.Üyesi Kıvanç Kılınç (Ders & Stüdyo Koord.), Prof.Dr. Gülsüm Baydar (Stüdyo Koord.), Dr.Öğr. Üyesi Şebnem Yücel (Stüdyo Koord.), Öğrt.Gör. Christopher Ferraris, Öğrt.Gör. Aysu Püskülcü Aydın, Öğrt.Gör. Çağlar Şendikici, Öğrt.Gör. Işık Örsel İmir, Öğrt.Gör. Lale Başarır, Öğrt.Gör. Meliha Karcı Hoşyılmaz, Öğrt.Gör. Metehan Özcan, Öğrt.Gör. Pınar Kılıç, Öğrt.Gör. Sedef Akad, Öğrt.Gör. Türkan Çetin, Öğrt.Gör. Zeynep Edes, Araş.Gör. Eda Paykoç, Araş.Gör. Selin Küçük, Araş.Gör. Yasemin Oksel Ferraris
Öğrenci Adları: Aleyna Tanrıverdi-Işıl Biçen, Berfin Güzel–Zeynep Kömür, Betül Aybüke Meral–Miray Melisa Yörük, Gizem Yüksel-İrem Uğurlu, İlayda Candan–Merve Koçyiğit, Ömer Mert Evrim–Ümran Aklık, Selin Sukar–Seray Hacer Çağlar
INAR 220 (210)
Proje Adı: Farklı Kullanıcı Tipleri için Yeni Nesil Konaklama Yapıları
Ders Adı: İntegral İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu II (I)
Ders Yürütücüleri: Doç.Dr. Gülnur Ballice (Koordinatör), Öğrt.Gör. Sevda Balcıoğlu, Öğrt.Gör. Rena Ballar, Öğrt.Gör. Burcu Özen Kundak, Öğrt.Gör. Meltem Eranıl Demirli, Öğrt.Gör. Dilara Gür, Öğrt.Gör. Serkan Ergün, Öğrt.Gör. Hande Uğur Balcu, Araş.Gör. Selin Karagözler
Öğrenci Adları: Afra Keleş, İrem Ordu, Nilay Altınay, Hazal Ünsal
INAR 302
Proje Adı: Çocuk Odası
Ders Adı: Mobilya Tasarımı II
Ders Yürütücüleri: Öğrt. Gör. Sergio Taddonio (Koordinatör), Öğrt.Gör. Can Aysan, Öğrt.Gör. Can Külahcıoğlu, Öğrt.Gör. Cengiz Ultav, Öğrt.Gör. Çağdaş Cantürk, Öğrt.Gör. Duygu Kanbul Yüksel, Öğrt.Gör. Murat Arıkut, Araş.Gör. Burçin Hancı Geçit
Öğrenci Adları: Bilgesi Aksu-Filiz Boyraz-Canbulat Karagöz-Damla Sezgin, Irmak Üyetürk-Doğucan Tanır-Ozan Küçük-Ceren Yaşar, Cemre Şamasas-Buse Kurt-Bige Dönmez- Sevgül Üney, Müge Memiş-Demet Yaşar-Yiğit Ağaner-Nil Melis Odabaşı
INAR 320 (310)
Proje Adı: İzmir Tek Eski Elektrik Fabrikası
Ders Adı: Integral İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu III (IV)
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Sergio Taddonio (Koordinatör), Dr.Öğr. Üyesi Ebru Aydeniz, Öğrt.Gör. Cengiz Ultav, Öğrt.Gör. Fulya Ballı, Öğrt.Gör. Zeynep Ünal, Öğrt.Gör. Metehan Özcan, Öğrt.Gör. Nazlı İpek Mavuşoğlu Çakman, Araş.Gör. Yarkın Üstünes
Öğrenci Adları: Ceren Dil, Buse Elbir, Cemre Şamasas, Sevgül Üney, Buse Kurt, Bige Dönmez
INAR 420 (420)
Ders Adı: İntegral Tasarım Stüdyosu VI (V)
Ders Yürütücüleri: Dr.Öğr.Üyesi Ecehan Özmehmet, Öğrt.Gör. Orlin Pontremoli, Öğrt.Gör. Ceren Polat, Öğrt.Gör. Haluk Tatari, Öğrt.Gör. Gonca Ateş Öztürk, Öğrt.Gör. Burcu Yazgan, Araş.Gör. Müge Sever
Öğrenci Adları: Burak Efendioğlu, Eser Deniz Gönüldaş, Gizem Ceylanoğlu
INAR 132
Proje Adı: Konut Yapıları
Ders Adı: Yapı Çeşitleri ve İlkeleri
Ders Yürütücüleri: Dr.Öğr.Üyesi Ebru Alakavuk (Koordinatör), Öğrt.Gör. Türkan Çetin, Öğrt.Gör. Ebru Namal, Öğrt.Gör. Ercüment Eren, Öğrt.Gör. Banu Aydın, Öğrt.Gör. Meliha Karcı Hoşyılmaz
Öğrenci Adları: Ayşen İsmihan Ergül, Melis Yıldırım, Nilay Derya Baro, Süleyman Akgün, Kerim Üner Alpar
INAR 232
Proje Adı: INAR 210-220 Stüdyo Entegreli Alan Tasarımı
Ders Adı: İç Mekan Tasarımında Yapı Malzemeleri ve Detay II
Ders Yürütücüleri: Dr.Öğr.Üyesi Ebru Alakavuk (Koordinatör), Öğrt.Gör. Tuna Göksel, Öğrt.Gör. Fulya Ballı, Öğrt.Gör. Dilara Gür, Öğrt.Gör. Rena Vanlı Ballı, Öğrt.Gör. Serkan Ergün
INAR 251
Proje Adı: Renk Teorisi
Ders Adı: İç Mekân Tasarımında Renk, Doku ve Tekstil
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Can Külahcıoğlu
Öğrenci Adları: Hazal Ustaoğlu, Nilay Altınay, Berkay Özdemir, Gizem Güler
INAR 352
Proje Adı: Parametrik Kule, Sığınak ve Tavan Tasarımı
Ders Adı: İç Mimarlıkta Bilişimsel Tasarım
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Çağlar Şendikici
Öğrenci Adları: Sınıf Ortak Çalışması
INAR 370
Ders Adı: Mutfak ve Banyo Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Işık Örsel İmir
Öğrenci Adları: Pınar Ege Tatsaloğlu, Natasha Omar Foulser, Hidayet Eren Güney, Gizem Altınışık, Tolga İliz, Ceren Yaşar, Halenur Kazdağ, Ozan Küçük, Ceren Dil, Buse Elbir, Ege Ali Kolcu
INAR 371
Proje Adı: Final Projesi: Hasta Odası Tasarımı
Ders Adı: İç Mekanda Algı
Ders Yürütücüleri: Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem Çetinkaya
Öğrenci Adları: Aslı Tatlıbaş, Berke Küçükerbaş – Canbulat Mustafa Karagöz – Emre Bostancı – Ezgi Çelebi, Buse Kardelen Özalp – Damla Denktaş – İlknur Sönmez – Seden Rebecca Kayran – Ümit Bahadır, Büşra Zünbülcan – Eylül Peker – Gizem Güler, Esra Deniz – Esma Taymaz – Hatice Görgülü – İlayda Erdemir, Seçkin Özturkut
INAR 371
Proje Adı: Sahne Tasarımı
Ders Adı: Sergi ve Sahne Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Ceren Polat
Öğrenci Adları: Burak Efendioğlu – Ebubekir Savaş – Selay Sarıel – A. Helin Cemiloğlu, Ege Ali Kolcu – Batuhan Şimşekel – Sevde Delibayır – Özge İnce – Yağmur Düzgün, Hidayet Eren Güney
INAR 391
Proje Adı: Ticari Mekân ve Vitrin Tasarımı
Ders Adı: Ticari Mekân ve Vitrin Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Can Külahcıoğlu
Öğrenci Adları: Merve Oruç, Canbulat Karagöz-Damla Sezgin, Ozan Küçük-Ceren Yaşar, Mert Katipoğlu- Kadir Efe Öz, Damla Denktaş
INAR 451
Ders Adı: Sokak Mobilyası Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Rana Ballar
Öğrenci Adları: Çiğdem Erdoğan, Duygu Hoşça, Doğucan Tanır, Şeyma Erener, Eda Gürağaç, Sezgi Yalçınkaya, Müge Memiş, Yiğit Ağaner, Ozan Küçük, Ceren Yaşar
INAR 461
Proje Adı: Evrensel Markalar
Ders Adı:Kurumsal Kimlik Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Orlin Pontremoli
Öğrenci Adları: Eser Deniz Gönüldaş, Pınar Ege Tatsalıoğlu
INAR 481
Proje Adı: Oyun Tasarımı
Ders Adı: Tasarımda Bilgisayar Oyunları
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Christopher Ferraris
Öğrenci Adları: Türkan Cansu Koç, Özüm Karadağ, Doğucan Tanır, Özge Pezük, Irmak Üyetürk, Tunay Özbek, Nazlı Ceren Özak
INAR 482
Ders Adı: İç Mimarlar için Tekstil Teknolojisi
Ders Yürütücüleri: Öğrt. Gör. Seda Kuleli
Öğrenci Adları: N. Çiçek Akcan, Mert Demirçalı, İmge Öztürk, Özüm Karadağ
INAR 490
Ders Adı: Sunum Hazırlama ve Katalog Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt. Gör. Rena Vanlı Ballar
Öğrenci Adları: Bige Dönmez, Cemre Şamasas, Sevgül Üney
INAR 491
Proje Adı: Sahne Tasarımı
Ders Adı: Mekan Tasarımında Özel Konular
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Ceren Polat, Öğrt.Gör. Tayfun Çebi
Öğrenci Adları: Balım Hepdarcan – Gonca Savaş – Sinem Kazak – Zeren Çelebioğlu – Zeynep Akdeniz, Burak Efendioğlu – Selay Sarıel – Batuhan Şimşekel, Nilcan Solak – Burak Hilal – Sedat Kaya – Gürsel Tekin, Taylan Küçükali – Tunay Özbek – Gözde Yayla – Pelin Çalışkan – Gülşah Saydam – Ceren Özak – Deniz Gönüldaş
GÜZ DÖNEMİ
INAR 110 (120)
Proje Adı: Kurala Dayalı Tasarım
Ders Adı: İç Mimarlıkta Temel Tasarım I
Ders Yürütücüleri: Dr.Öğr.Üyesi Kıvanç Kılınç, Dr.Öğr.Üyesi Şebnem Yücel, Öğrt.Gör. Aysu Püskülcü Aydın, Öğrt.Gör. Christopher Ferraris, Öğrt.Gör. Çağlar Şendikici, Öğrt.Gör. Işık Örsel İmir, Öğrt.Gör. Lale Başarır, Öğrt.Gör. Metehan Özcan, Öğrt.Gör. Pınar Kılıç, Öğrt.Gör. Sedef Akad, Öğrt.Gör. Türkan Çetin, Öğrt.Gör. Zeynep Edes, Araş.Gör. Eda Paykoç, Araş.Gör. Yasemin Oksel Ferraris
Öğrenci Adları: Begüm Erkısa, Elif Yavuz, İlayda Candan, İrem İşbitiren, Mert Avlar, Özgür Bilge İlkimen, Pınar Neşeliler, Seray Hacer Çağlar, Sinem Öztürk
INAR 210 (210)
Proje Adı: Modüler Konut Tasarımı
Ders Adı: İç Mimarlık için Temel Tasarım I (II)
Ders Yürütücüleri: Dr.Öğr. Üyesi Gülnur Ballice, Öğrt.Gör. Sevda Mete Balcıoğlu, Öğrt.Gör. Burcu Özen Kundak, Öğrt.Gör. Rena Vanlı Ballar, Öğrt.Gör. Meltem Eranıl Demirli, Araş.Gör. Ebru Bengisu.
Öğrenci Adları: Bahar Sezen, Nurefşan Sönmez, Nilay Altınay, Afra Keles, Barış Maviş
INAR 310 (320)
Proje Adı: Sağlık Yapılarında İç Mekan Tasarımı
Ders Adı: İntegral İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu III (IV)
Ders Yürütücüleri: Dr.Öğrt.Gör. Arzu Cılasun Kunduracı, Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem Çetin, Öğrt.Gör. Gonca Ateş Öztürk, Öğrt.Gör. Fulya Ballı, Öğrt.Gör. Hasan Can Küllahcıoğlu, Öğrt.Gör. Duygu Kanbul Yüksel, Öğrt.Gör. Hande Uğur Balcu, Araş.Gör. Burçin Hancı
Öğrenci Adları: Bige Dönmez, Cansu Aran, Cemre Şamasas, Demet Yaşar, Sevgül Üney
INAR 410 (420) – KURUMSAL KİMLİK ŞUBESİ
Proje Adı: İç Mekanların Yeniden Tanımlanması_İKSEV, İZMİR
Ders Adı: İntegral İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu V (VI)
Ders Yürütücüleri: Dr.Öğr.Üyesi Ecehan Özmehmet, Öğrt.Gör. Ceren Polat, Öğrt.Gör. Orlin Pontremoli, Öğrt.Gör. Haluk Tatari Araş.Gör. Müge Sever
Öğrenci Adları: Ege Ali Kolcu, Zeren Çelebioğlu
INAR 410 (420) – YENİDEN İŞLEVLENDİRME (RITM) ŞUBESİ
Proje Adı: İzmir Namazgahtaki Tarihi Hamdi Dalan Fabrikasının Sabun Müzesi Olarak Yeniden İşlevlendirilmesi ve Yeniden Kullanılması
Ders Adı: İntegral İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu V (VI)
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Sergio Taddonio, Öğrt.Gör. Fulya Ballı, Araş.Gör. Yarkın Üstünes
Öğrenci Adları: Elif Yurtsever-Merve Oruç, Türkan Cansu Koç
INAR 315
Ders Adı: CAD CAM ve Üretim Teknolojileri
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Can Aysan, Öğrt.Gör. Bilge Göktoğan, Öğrt.Gör. Çağdaş Cantürk, Araş. Gör. Cemre Çubukçuoğlu
Öğrenci Adları: Elif Şencan, Şeniz Ertay, İdil Candemir, Aigul Alybaeva, Erva Tozlu, Sergen Sakallıoğlu, İbrahim Bankoğlu, Hanzade Baykal, Seden Rebecca Kayran, Ceren Dil, Sevdam Kara, Betül Akşit, Ceren Ayık, Meryem Çiçek
NAR 390
Proje Adı: Romeo ve Juliet Sahne Tasarımı
Ders Adı: Sergi ve Sahne Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Ceren Polat
Öğrenci Adları: Yiğit Ağaner, Nil Melis Odabaşı, Müge Memiş, Demet Yaşar, Hande Berkmen, Nilcan Solak, Burak Hilal, Alperen Gürbüz, Yunus Abdullahoğlu, Burak Kocademir, Gökçe Kırkpınar, Merve Koral, Tuğbahan Akıncı, Gürsel Tekin, Murat Çakır, Sedat Kaya, Sevgül Uney, Cemre Samasas, Bige Dönmez, Buse Kurt
INAR 461
Proje Adı: İKSEV – 24. Avrupa İzmir Caz Festival için Kurumsal Kimlik Tasarımı
Ders Adı: Kurumsal Kimlik Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Orlin Pontremoli
Öğrenci Adları: Batuhan Şimşekel, Ege Ali Kolcu, Elif Aydın, Kemal Orhun İmamtorunu, Pelin Çalışkan
INAR 490
Ders Adı: Sunum Hazırlama ve Katalog Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt. Gör. Rena Vanlı Ballar
Öğrenci Adları: Merve Durusoy, Nuyel Korkmaz, Eser Deniz Gönüldaş