BAHAR DÖNEMİ
INAR 120
Proje Adı: Anlatı Yolu
Ders Adı: İç Mimarlıkta Temel Tasarım II
Ders Yürütücüleri:Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem Çetin (Koordinatör), Öğrt.Gör. Christopher Ferraris, Öğrt.Gör. Metehan Özcan, Öğrt.Gör. Işık Örsel İmir, Öğrt.Gör. Sevda Balcıoğlu, Araş.Gör. Selin Güngör
Öğrenci Adları: Ayten Erva Turan, Ayşenur Allı, Ece Kişioğlu, Bartu Mısırlı, Melis Esgin, Begüm Özer, Bengi Şentürk
INAR 210 (220)
Proje Adı: İzmir Fuarında Yaratıcı Çocuk Aktivite Merkezi (Kültür Park)Ders Adı: INAR 220(210) Integral İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu II(I)
Ders Yürütücüleri: Doç.Dr. Gülnur Ballice (Koordinatör), Doç.Dr. Zeynep Tuna Ultav, Öğrt.Gör. Sevda Balcıoğlu, Öğrt.Gör. Burcu Özen Kundak, Öğrt.Gör. Meltem Eranıl Demirli, Öğrt.Gör. Hande Uğur Balcu, Öğrt.Gör. Yaren Tezcoşkun, Araş.Gör. Selin Karagözler, Araş.Gör. İrem Deniz Akçam
Öğrenci Adları: Biğcem Şen, Cana Terün, Doğucan Aktaş, Elif Yavuz, İlayda Naz Yüksel
INAR 302
Proje Adı: D.U.O.
Ders Adı: Mobilya Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Sergio Taddonio (Koordinatör), Öğrt.Gör. Cengiz Ultav, Öğrt.Gör. Can Külahcıoğlu, Öğrt.Gör. Can Aysan, Öğrt.Gör. Çağdaş Cantürk, Öğrt.Gör. Murat Arıkut, Öğrt.Gör. İlkay Aslan, Araş.Gör. Burçin Hancı Geçit
Öğrenci Adları: Afra Keleş-Özlem Dilşener, Bahar Sezen-Nilay Altınay, Cansu Aran-Didem Altunkılıç, İlayda Köse-Nurefşan Sönmez, İrem Lina Nizam-Batuhan Yalçın
INAR 320 (310)
Proje Adı: TerminHALL- Functionalisation Proposals for Alsancak Train Station
Ders Adı: İntegral İç Mimarlık Stüdyosu IV (III)
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Sergio Taddonio (Koordinatör), Dr.Öğr.Üyesi Nağme Ebru Karabağ Aydeniz, Öğrt.Gör. Duygu Kanbul Yüksel, Öğrt.Gör. Nazlı İpek Mavuşoğlu Çakman, Öğrt.Gör. Fulya Ballı, Öğrt.Gör. Zeynep Ünal, Öğrt.Gör. Özge Başağaç, Araş.Gör. Fulya Özbey, Araş.Gör. Cansu Koç
Öğrenci Adları: Göktuğ Gülsever-Büşra Yüksel, Hazal Ustaoğlu-Gizem Güler, Bahar Sezen-Nilay Altınay
INAR 410 (420)
Proje Adı: Kamusal İç Mekanlar
Ders Adı: İntegral İç Mekan Tasarım Stüdyosu VI-V
Ders Yürütücüleri: Dr.Öğr.Üyesi Ecehan Özmehmet (Koordinatör), Öğrt.Gör. Orlin Pontremoli, Öğrt.Gör. Ceren Polat, Öğrt.Gör. Haluk Tatari, Öğrt.Gör. İlkay Aslan, Öğrt.Gör. Burcu Yazgan, Öğrt.Gör. Fulya Ballı, Araş.Gör. Müge Sever, Araş.Gör. İrem Deniz Akçam
Öğrenci Adları: Bilgesu Aksu, Büşra Aydın, Cansu Aran, Melis Ceren Durmuş, Sevgül Üney
INAR 371
Proje Adı: İç Mekanda Algı
Ders Adı: İç Mekanda Algı
Ders Yürütücüleri: Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem Çetin
Öğrenci Adları: Afra Keleş, Atakan Karataş, Anıl Can Kurgen, Bahar Sezen, Fikret Karabağ, Nilay Altınay, Dilan Yanar, Furkan Balbay, İrem Ordu, Utku Irmak Özdemir
INAR 390
Proje adı: Sergi ve Sahne Tasarımı
Ders adı: Sergi ve Sahne Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Ceren Polat
Öğrenci Adları: Arda Özkaymakçı, Atakan Ödemiş, Semih Karaşerifoğlu, Canbulat Karagöz, Ezgi Çelebi, Dilan Yanar, Gizem Dinçer, Gizem Güler, Hazal Ustaoğlu, Mustafa Nejat Çankaya, Batuhan Bülbül, Mehmet Furkan Tokmak, Muhammet Ukbe Yazar, Nurefşan Sönmez, Deniz İncesu, Aslı Köse
INAR 391
Proje Adı: Ticari Mekan ve Vitrin Tasarımı
Ders Adı: Ticari Mekan ve Vitrin Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Can Külahcıoğlu
Öğrenci Adları: Afra Keleş, Bartu Düzer, Olcay Tokdemir, Marwa Madian, İrem Nizam, Batuhan Yalçın, Merve Aydemir, Emre Erbay, Atahan Ekmekçi, Nimet Alp, Gökçe Tabak
INAR 491
Proje Adı: Tanınmış Kişiler için Mekan Tasarımı
Ders Adı: Mekan Tasarımıında Özel Konular
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Ceren Polat
Öğrenci Adları: Damla Denktaş-Buse Özalp-Hanzade Baykal-Nuri Doğan İmren, Buse Kurt-Bige Dönmez-Sevgül Üney-Aslı Tatlıbaş, Cihan Sevin-Mehmet Şener Sakal-Uğurkan Kutbay-Süleyman İvgin, Ayberk Tunçil
GÜZ DÖNEMİ
INAR 110
Proje Adı: Kurala Dayalı Tasarım
Ders Adı: İç Mimarlıkta Temel Tasarım I
Ders Yürütücüleri: Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem Çetin (Koordinatör), Öğrt.Gör. Christopher Ferraris, Öğrt.Gör. Metehan Özcan, Öğrt.Gör. Işık Örsel İmir, Öğrt.Gör. Sedef Akad, Öğrt.Gör. Sibel Günay, Araş.Gör. Eda Paykoç
Öğrenci Adları: Ayşenur Allı, Ayten Erva Turan, Bengi Şentürk, Ferat Işık, İrem Hıdır, Melis Hasoğlu, Sebla İmerek, Şahsenem Vatansever, Yaren Kurt
INAR 301
Proje Adı: Tersine Mühendislik: Mobilya parçalarını anlamak
Ders Adı: Mobilya Tasarımı I
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Cengiz Ultav (Koordinatör), Öğrt.Gör. Çağdaş Cantürk, Araş.Gör. Burçin Hancı Geçit
Öğrenci Adları: Layal Al Sahli, Özlem Dilşener–Afra Keleş, Kağan Uzunduruka–Berkay Özdemir, Bahar Sezen–Nilay Altınay, Didem Altunkılıç–Gizem Semerci
INAR 310 (320)
Proje Adı: İç Mimarlar Odası İzmir Şubesi
Ders Adı: İntegral İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu III (IV)
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Ceren Polat, Dr.Öğr.Üyesi Arzu Cilasun Kunduracı, Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem Çetinkaya, Öğrt.Gör. Duygu Kanbul Yüksel, Öğrt.Gör. Burcu Yazgan Parlak, Öğrt.Gör. Hande Uğur Balçu, Araş.Gör. Fulya Özbey
Öğrenci Adları: Nilay Altınay, Bahar Sezen, Göktuğ Gülsever, Büşra Yüksel, Dilan Yanar, Gizem Dinçer, Batuhan Yalçın, Afra Keleş, Özlem Dilşener
INAR 410 (420) – KURUMSAL KİMLİK ŞUBESİ
Proje Adı: Kurumsal Kimlik
Ders Adı: INAR 410 Entegre İç Mekan Tasarımı V
Ders Yürütücüleri: Dr.Öğr.Üyesi Ecehan Özmehmet, Öğrt.Gör. Haluk Tatari, Öğrt.Gör. Orlin Pontremoli, Araş.Gör. Müge Sever
Öğrenci Adları: Cihan Sevin, Damla Denktaş, Sevgül Üney, Buse Kaşkavalcı
INAR 410 (420) – YENİDEN İŞLEVLENDİRME (RITM) ŞUBESİ
Proje Adı: ICON(s)- Su Kulesi-Maltepe Havagazı Fabrikası
Ders Adı: Integral İç Mimarlık Stüdyosu V (VI)
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Sergio Taddonio, Öğrt.Gör. Fulya Ballı, Öğrt.Gör. Nazlı İpek Mavuşoğlu Çakman, Araş.Gör. Cansu Koç
Öğrenci Adları: Hasan Pınar, Canbulat Karagöz, Damla Sezgin, Filiz Boyraz, Bilgesu Aksu
INAR 290
Ders Adı: İç Mekanlar için Görsel Sunum Teknikleri
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Egemen Tamcı
Öğrenci Adları: Gizem Semerci, Cengiz Tan, Ece Köprülü, Elif Aydın, Cana Terün
INAR 315
Ders Adı: CAD CAM ve Üretim Teknolojileri
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Çağdaş Cantürk, Öğrt.Gör. Can Aysan, Öğrt.Gör. Metin Şahin, Öğrt.Gör. Gökhan Yücel, Araş.Gör. Cemre Çubukçuoğlu
Öğrenci Adları: Gülçin Efe, Özlem Kıral, Meliha Sakı, Melis Karadede, Salih Mehmet Ay, Nuri Doğan İmren, Çisem Didem Tetik, Sevim Asel Atay, Gizem Dinçer, Hazal Ustaoğlu
INAR 370
Proje Adı: Mutfak ve Banyo Tasarımı
Ders Adı: Mutfak ve Banyo Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Işık Örsel İmir
Öğrenci Adları: Büşra Yüksel–Simay Yıldırım, Emre Erbay–Merve Aydemir–Salih Mehmet Ay, Ayşe Nur Çalmaz–Berrin Nur Kazancı, İsmet Keser–Anılcan Kurgen–Atakan Karataş, Olcay Tokdemir–Bartu Düzer–Elis Beşken
INAR 380
Proje Adı: Yat İç Mekân Tasarımı
Ders Adı: Yat Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Can Aysan, Öğrt.Gör. Mark Giraud
Öğrenci Adları: Demet Yaşar, Müge Memiş, Yiğit Ağaner, Nil Melis Odabaşı, Neslihan Lider, Özgür Bulut Durak, Didem Altunkılıç, Şeyma Erener, Al Caner Vatansever, Osman Berkay Akıl, Şeniz Ertay, Damla Kobak, Oğulcan Çakıcı, Doğucan Aktaş, Göksel Bereketli, Süleyman Akgün, İsmet Saygı, Filiz Çoğlu, Ayşegül Yavuz, Gizem Dilbe
INAR 390
Proje Adı: Tv Programı Set Tasarımı
Ders Adı: Sergi ve Sahne Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Ceren Polat
Öğrenci Adları: Ahmet Akşit-Berkay Özdemir-Buse Özalp-Kağan Uzundurukan-Utku Irmak Özdemir, Gökçe Tabak-Nimet Alp, Merve Hazal Sari
INAR 391
Proje Adı: Ticari Mekân ve Vitrin Tasarımı
Ders Adı: Ticari Mekân ve Vitrin Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Hasan Can Külahcıoğlu
Öğrenci Adları: Berkay Özdemir, Kaan Uzundurukan, Bahar Sezen, Didem Altunkılıç, Gizem Güler, Gizem Dinçer, Göktuğ Gülsever, Nilay Altınay
INAR 451
Proje Adı: Kent Mobilyası Tasarımı
Ders Adı: Kent Mobilyası Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Rena Ballar
INAR 461
Proje Adı: Izmir Mistral Kuleleri’nde Dünya Çapında Markaların Kurumsal Kimlik Tasarımı
Ders Adı: Kurumsal Kimlik Tasarımı
Ders Yürütücüleri: Öğrt.Gör. Orlin Pontremoli