YAZ STAJI HAKKINDA DUYURU
![KARE LOGO](https://inar.yasar.edu.tr/wp-content/uploads/2021/02/KARE-LOGO-e1613978459435.jpg)
Yaz stajı yapacak öğrencilerin dikkatine;
Haziran ayında staj yapmak isteyenler için son başvuru tarihi 31.05.2023’dir. En erken 19.06.2023 tarihinden itibaren staja başlayabilirsiniz. Temmuz ayı başvuruları için son başvuru tarihi 19.06.2023’tür.
http://staj.yasar.edu.tr/ sayfasından başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Öğrencilerin bu sisteme giriş yaparak gerekli bilgileri doldurmaları ve staj belgelerini yüklemeleri gerekmektedir. Online başvuru adımları ile ilgili detaylı bilgiye ekteki dökümandan ulaşabilirsiniz.
Staj Komisyonu